Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

Dyplom -Mistrzostwa województwa
W Złocieńcu 27 maja spotkały się reprezentacje 21 powiatów województwa zachodniopomorskiego rywalizujące w czwórboju lekkoatletycznym uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Skok w dal, bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m.
Te konkurencje wyłoniły mistrzowskie zespoły.
Nasza drużyna na zawodach tego szczebla była pierwszy raz w historii naszej szkoły. Nasze dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze poprawiając swoje wyniki życiowe i w ogólnej klasyfikacji zajęły XV miejsce. Jest to obiecujący synoptyk na najbliższe lata.
Brawo dziewczęta!!!
Dumni jak zawsze Dariusz Pietrzykowski i Radosław Rasztubowicz