Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

WSPÓŁPRACA

Nasi uczniowie na Uniwersytecie-możliwość zapisu dziecka u wychowawcy klasy

Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie podpisała porozumienie z Politechniką Koszalińską i przystąpiła do udziału w realizowanym przez nią projekcie. Przedstawiamy Państwu ofertę warsztatów dla dzieci i zachęcamy do niezwłocznego zgłoszenia chęci udziału swojej pociechy w cyklu warsztatów "młodego studenta".

Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży powstał po to, aby przez naukę w formie zabawy rozwijać dziecięcą ciekawość, intelekt, odpowiedzieć na nurtujące je pytania, a młodzież zachęcić do zgłębiania zjawisk przyrodniczych oraz zagadnień technicznych. Celem Uniwersytetu jest zachęcenie dzieci do poznania świata oraz różnych dziedzin nauki. Studentem KUDiM może zostać każde dziecko będące uczniem klas I-VIII szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalna.
Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży proponuje program edukacyjny, który wzorowany jest na nauczaniu uniwersyteckim. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowych  i odbywają się w salach wykładowych, w których na co dzień zasiadają studenci Politechniki Koszalińskiej.

Dzieci oraz młodzież będą mogli poczuć się prawdziwymi studentami. 

W semestrze przygotowaliśmy 5 wykładów wraz z prezentacją. Będą one odbywały się w soboty, raz w miesiącu o stałej godzinie. Wszystkie zagadnienia prezentowane będą w sposób przystępny i atrakcyjny dla dzieci i młodzieży. Po wykładzie uczestnicy będą mogli zadawać pytania prowadzącym.
 
Każdy student otrzyma indeks, do którego przystawimy pieczątkę po zakończeniu wykładu. Po zebraniu 6 z 10 pieczątek-zaliczeń, na koniec roku akademickiego student otrzymuje dyplom Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży.
Strona internetowa projektu to: http://kudim.tu.koszalin.pl/rekrutacja

Szanowni Państwo zapraszamy do zapisania swoich pociech do udziału w projekcie i warsztatach u wychowawcy klasy Państwa dziecka do 07.02.2018 r. Poniżej znajdują się regulamin i deklaracja uczestnictwa. 

REGULAMIN

DEKLARACJA UCZESTNICTWA