Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Współpraca z uczelnią

Nasi uczniowie na Uniwersytecie-możliwość zapisu dziecka u wychowawcy klasy

Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie podpisała porozumienie z Politechniką Koszalińską i przystąpiła do udziału w realizowanym przez nią projekcie. Przedstawiamy Państwu ofertę warsztatów dla dzieci i zachęcamy do niezwłocznego zgłoszenia chęci udziału swojej pociechy w cyklu warsztatów "młodego studenta".

Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży powstał po to, aby przez naukę w formie zabawy rozwijać dziecięcą ciekawość, intelekt, odpowiedzieć na nurtujące je pytania, a młodzież zachęcić do zgłębiania zjawisk przyrodniczych oraz zagadnień technicznych. Celem Uniwersytetu jest zachęcenie dzieci do poznania świata oraz różnych dziedzin nauki. Studentem KUDiM może zostać każde dziecko będące uczniem klas I-VIII szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalna.
Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży proponuje program edukacyjny, który wzorowany jest na nauczaniu uniwersyteckim. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowych  i odbywają się w salach wykładowych, w których na co dzień zasiadają studenci Politechniki Koszalińskiej.

Dzieci oraz młodzież będą mogli poczuć się prawdziwymi studentami. 

W semestrze przygotowaliśmy 5 wykładów wraz z prezentacją. Będą one odbywały się w soboty, raz w miesiącu o stałej godzinie. Wszystkie zagadnienia prezentowane będą w sposób przystępny i atrakcyjny dla dzieci i młodzieży. Po wykładzie uczestnicy będą mogli zadawać pytania prowadzącym.
 
Każdy student otrzyma indeks, do którego przystawimy pieczątkę po zakończeniu wykładu. Po zebraniu 6 z 10 pieczątek-zaliczeń, na koniec roku akademickiego student otrzymuje dyplom Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży.
Strona internetowa projektu to: http://kudim.tu.koszalin.pl/rekrutacja

Szanowni Państwo zapraszamy do zapisania swoich pociech do udziału w projekcie i warsztatach u wychowawcy klasy Państwa dziecka do 07.02.2018 r. Poniżej znajdują się regulamin i deklaracja uczestnictwa. 

REGULAMIN

DEKLARACJA UCZESTNICTWA