Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Zawody-czwórbój
Kolejne sukcesy naszych uczniów!!!! 22 maja 2024 na stadionie lekkoatletycznym w Kołobrzegu odbyły się finały czwórboju lekkoatletycznego w ramach Igrzysk Dzieci.
Były to ostatnie zawody szczebla powiatowego w tym roku szkolnym. Nasze dziewczęta nie dały szans swoim rówieśniczkom i zdobyły złoty medal. Chłopcy dołożyli swoim szóstym miejscem bardzo cenne punty .Tym samym reprezentacja naszej szkoły przypieczętowała pierwsze miejsce w powiatowych rozgrywkach w ramach Igrzysk Młodzieży za rok szkolny 2023/2024. Przed dziewczętami zarówno "starszymi" jak i "młodszymi" jeszcze jeden sprawdzian-Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego ,które odbędą się 27.05 i 05.06.2024r w Złocieńcu. Trzymajmy kciuki za nasze dziewczyny!!!!
Dziękujemy!!!
Dumni jak zawsze
Dariusz Pietrzykowski i Radosław Rasztubowicz