Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Warsztaty plastyczne

Kartka okolicznościowa wykonana podczas warsztatów
Dnia 13 marca 2024 roku, w atmosferze serdeczności i wzajemnego wsparcia, terapeutki Warsztatów Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie wraz z podopiecznymi przeprowadzili w naszej szkole wielkanocne warsztaty plastyczne. Wspólnie z wolontariuszami pełnymi zaangażowania i cierpliwości oraz pod okiem wyjątkowo wyrozumiałych instruktorów, stworzyliśmy nie tylko piękne, ale przede wszystkim pełne "emocji" kartki świąteczne.
Współpraca z osobami niepełnosprawnymi na każdym etapie warsztatów była głęboko ukierunkowana na empatię i zrozumienie. Dążyliśmy do tego, by każdy uczestnik czuł się doceniony i był zainteresowany. Wspólnie przezwyciężaliśmy wszelkie bariery, tworząc bezpieczną przestrzeń, w której każdy mógł wyrazić swoją kreatywność i poczuć się ważny.
Ta wyjątkowa współpraca nie tylko umożliwiła nam stworzenie unikalnych dzieł sztuki, ale również wzbogaciła nasze doświadczenie o głębsze zrozumienie i szacunek dla różnorodności. Był to nie tylko czas tworzenia, lecz także wzajemnego inspirowania się i budowania więzi, które przekraczają granice różnic. Dzięki temu doświadczeniu zyskaliśmy nie tylko piękne kartki świąteczne, ale przede wszystkim cenne relacje oparte na empatii, współpracy i wzajemnym szacunku.
Serdecznie dziękujemy .