Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

UCZNIOWIE ZE STYPENDIAMI WÓJTA GMINY KOŁOBRZEG

Uczniowie z Nagrodą Wójta Gminy Kołobrzeg
Z ogromną radością informujemy, że 12 uczniów naszej szkoły w obecności pracowników Urzędu Gminy i radnych Rady Gminy Kołobrzeg odebrało z rąk zastępcy wójta Gminy Kołobrzeg Grzegorza Czachorowskiego stypendia finansowe Wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołka za wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe.
Podziękowania otrzymali także obecni na uroczystości rodzice nagrodzonych oraz dyrektor szkoły.
Stypendyści Wójta Gminy Kołobrzeg: Mikołaj Sawicki, Weronika Elzner, Anita Gurska, Wiktoria Kotowska, Nicol Szydlik, Oliwia Szymańska, Amelia Zelmachowicz, Gracjan Sikorski, Maciej Trznadel, Amelia Wiciaż, Aleksander Marucik, Gracjan Kocur.
Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów!
Dziękujemy organowi prowadzącemu za ufundowanie stypendiów.

Zdjęcia przedstawiają uczniów  i rodziców podczas  wręczania nagród