Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness




Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Karta sukcesów

Karta sukcesów


WYKAZ OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W DRZONOWIE


   
 
SUKCESY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W DRZONOWIE
Tytuł konkursu/nazwa osiągnięcia:  MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ CZYTELNICZY dla uczniów klas trzecich: „Anaruk w zaczarowanej zagrodzie”
Miejsce i data:  Trzebiatów 29.11.2016 r.
Uczestnicy (imię i nazwisko ucznia) – zajęte miejsce lub opis osiągnięcia:

II miejsce – Zuzanna Cichewicz IIIb, Kinga Misior IIIa,

Marcelina Skwarek IIIb,
I Wyróżnienie: Konrad Strojek IIIb
 Zuzanna Dołęgowska IIIb

Kacper Romaniszyn IIIa

Imię i nazwisko opiekuna (osoby przygotowującej do konkursu itp.) ANGELIKA TELEJ, JOLANTA DZIUBAK 
Zdjęcia potwierdzające osiągnięcia (również skan dyplomu):


Organizator konkursu/przedsięwzięcia: Angelika Telej/Biblioteka Publiczna im. Marii z Czartoryskich Wirtemberskiej Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury


 

SUKCESY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W DRZONOWIE

Tytuł konkursu/nazwa osiągnięcia: Szkolny konkurs plastyczny "Portret Jana Pawła II".
Miejsce i data: Zespół Szkół w Drzonowie 06.10.2016 r.
Uczestnicy (imię i nazwisko ucznia) – zajęte miejsce lub opis osiągnięcia:

Kacper Cwakliński uczeń klasy I SP,

I MIEJSCE wśród klas I-III.

Imię i nazwisko opiekuna (osoby przygotowującej do konkursu itp.) ZBIGNIEW MUCHA
Zdjęcia potwierdzające osiągnięcia (również skan dyplomu):
Organizator konkursu/przedsięwzięcia: Szkolne Koło "Caritas" - Emilia Dziedzic

  
Tytuł konkursu/nazwa osiągnięcia:  

 

1.MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
2. MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W UNIHOKEJU DCHŁOPCÓWT – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
3. MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT – GIMNAZJADA
4. MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW– GIMNAZJADA
5. MISTRZOSTWA POWIATU KOLOBRZESKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
6. MISTRZOSTWA POWIATU KOLOBRZESKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
7. MISTRZOSTWA POWIATU KOLOBRZESKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - GIMNAZJADA

 
 
Miejsce i data:

1.14.11.2016 - DRZONOWO

2.15.11.2016 - DRZONOWO

3.16.11.2016 - DRZONOWO

4. 17.11.2016 - DRZONOWO

5. 3.11.2016 - KOŁOBRZEG

6. 3.11 2016 - KOŁOBRZEG

7. 4.11.2016 - KOŁOBRZEG

Uczestnicy (imię i nazwisko ucznia) – zajęte miejsce lub opis osiągnięcia: SP DRZONOWO. DZIEWCZĘTA: KINGA ODEJ, KORNELIA ŻMUDA, NATALIA DREWNIAK, AGNIESZKA SKOWROŃSKA, MARTYNA KOJRO, MARTYNA BIEDRZYCKA, KINGA STRZECHMIŃSKA, MARTYNA WARLIKOWSKA, WIKTORIA CIECHOWSKA, NATALIA JURCZYS, NIKOLA OCHNIO
 CHŁOPCY: MICHAŁ WOŹNIAK, MARCEL NOWAK, MICHAŁ KOJRO, JAKUB PSZCZOŁA, KACPER KAŁDUS, MATEUSZ DZIEDZIIC, JAKUB DUSZYŃSKI, JAKUB MICHALSKI, MARCEL SOBCZAK, MARCEL PIETRZAK, MAKSYMILIAN WANOWSKI
GIMNAZJUM DRZONOWO. DZIEWCZETA: MARTYNA  BEREDA, OLIWIA DZIEKAŃSKA, OLIWIA KOWALSKA, NATALIA CIECHOWSKA, JULIA STRZECHMIŃSKA, WIKTORIA DZIEKAŃSKA, ALEKSANDRA PIESIK, DOMINIKA WYSZYŃSKA CHŁOPCY: KACPER GAWRYCHOWSKI, MACIEJ SADOWSKI, MATEUSZ LASKOWSKI, SZYMON LASKOWSKI,PATRYK BABULA, ADRIAN BYSZEWSKI, RAFAŁ GAWRYŚ, JAKUB WOJCIUK, ŁUKASZ STRZECHMIŃSKI, JAKUB MARCINIAK, JAKUB ROGULA, JAN DUSZA
Imię i nazwisko opiekuna (osoby przygotowującej do konkursu itp.)

RADOSŁAW RASZTUBOWICZ, DARIUSZ PIETRZYKOWSKI

Zdjęcia potwierdzające osiągnięcia (również skan dyplomu):
Organizator konkursu/przedsięwzięcia: KOLOBRZESKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY