Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness




Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Karta sukcesów

Karta sukcesów


WYKAZ OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W DRZONOWIE


   
 
SUKCESY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W DRZONOWIE
Tytuł konkursu/nazwa osiągnięcia:  MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ CZYTELNICZY dla uczniów klas trzecich: „Anaruk w zaczarowanej zagrodzie”
Miejsce i data:  Trzebiatów 29.11.2016 r.
Uczestnicy (imię i nazwisko ucznia) – zajęte miejsce lub opis osiągnięcia:

II miejsce – Zuzanna Cichewicz IIIb, Kinga Misior IIIa,

Marcelina Skwarek IIIb,
I Wyróżnienie: Konrad Strojek IIIb
 Zuzanna Dołęgowska IIIb

Kacper Romaniszyn IIIa

Imię i nazwisko opiekuna (osoby przygotowującej do konkursu itp.) ANGELIKA TELEJ, JOLANTA DZIUBAK 
Zdjęcia potwierdzające osiągnięcia (również skan dyplomu):


Organizator konkursu/przedsięwzięcia: Angelika Telej/Biblioteka Publiczna im. Marii z Czartoryskich Wirtemberskiej Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury


 

SUKCESY UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W DRZONOWIE

Tytuł konkursu/nazwa osiągnięcia: Szkolny konkurs plastyczny "Portret Jana Pawła II".
Miejsce i data: Zespół Szkół w Drzonowie 06.10.2016 r.
Uczestnicy (imię i nazwisko ucznia) – zajęte miejsce lub opis osiągnięcia:

Kacper Cwakliński uczeń klasy I SP,

I MIEJSCE wśród klas I-III.

Imię i nazwisko opiekuna (osoby przygotowującej do konkursu itp.) ZBIGNIEW MUCHA
Zdjęcia potwierdzające osiągnięcia (również skan dyplomu):
Organizator konkursu/przedsięwzięcia: Szkolne Koło "Caritas" - Emilia Dziedzic

  
Tytuł konkursu/nazwa osiągnięcia:  

 

1.MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
2. MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W UNIHOKEJU DCHŁOPCÓWT – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
3. MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT – GIMNAZJADA
4. MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW– GIMNAZJADA
5. MISTRZOSTWA POWIATU KOLOBRZESKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
6. MISTRZOSTWA POWIATU KOLOBRZESKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
7. MISTRZOSTWA POWIATU KOLOBRZESKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - GIMNAZJADA

 
 
Miejsce i data:

1.14.11.2016 - DRZONOWO

2.15.11.2016 - DRZONOWO

3.16.11.2016 - DRZONOWO

4. 17.11.2016 - DRZONOWO

5. 3.11.2016 - KOŁOBRZEG

6. 3.11 2016 - KOŁOBRZEG

7. 4.11.2016 - KOŁOBRZEG

Uczestnicy (imię i nazwisko ucznia) – zajęte miejsce lub opis osiągnięcia: SP DRZONOWO. DZIEWCZĘTA: KINGA ODEJ, KORNELIA ŻMUDA, NATALIA DREWNIAK, AGNIESZKA SKOWROŃSKA, MARTYNA KOJRO, MARTYNA BIEDRZYCKA, KINGA STRZECHMIŃSKA, MARTYNA WARLIKOWSKA, WIKTORIA CIECHOWSKA, NATALIA JURCZYS, NIKOLA OCHNIO
 CHŁOPCY: MICHAŁ WOŹNIAK, MARCEL NOWAK, MICHAŁ KOJRO, JAKUB PSZCZOŁA, KACPER KAŁDUS, MATEUSZ DZIEDZIIC, JAKUB DUSZYŃSKI, JAKUB MICHALSKI, MARCEL SOBCZAK, MARCEL PIETRZAK, MAKSYMILIAN WANOWSKI
GIMNAZJUM DRZONOWO. DZIEWCZETA: MARTYNA  BEREDA, OLIWIA DZIEKAŃSKA, OLIWIA KOWALSKA, NATALIA CIECHOWSKA, JULIA STRZECHMIŃSKA, WIKTORIA DZIEKAŃSKA, ALEKSANDRA PIESIK, DOMINIKA WYSZYŃSKA CHŁOPCY: KACPER GAWRYCHOWSKI, MACIEJ SADOWSKI, MATEUSZ LASKOWSKI, SZYMON LASKOWSKI,PATRYK BABULA, ADRIAN BYSZEWSKI, RAFAŁ GAWRYŚ, JAKUB WOJCIUK, ŁUKASZ STRZECHMIŃSKI, JAKUB MARCINIAK, JAKUB ROGULA, JAN DUSZA
Imię i nazwisko opiekuna (osoby przygotowującej do konkursu itp.)

RADOSŁAW RASZTUBOWICZ, DARIUSZ PIETRZYKOWSKI

Zdjęcia potwierdzające osiągnięcia (również skan dyplomu):
Organizator konkursu/przedsięwzięcia: KOLOBRZESKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY