Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Matematyka na wesoło, czyli: „Tabliczka mnożenia na leśnych dróżkach”

Trudno uwierzyć ale tak się zdarzyło w ostatni piątek… Mimo, że uczniowie klas III-ich mieli baaaaardzo długie wakacje i zapomnieli już tabliczkę mnożenia, to harcerze wierząc w ich umiejętności przygotowali dla nich zabawę terenową z tabliczką mnożenia w roli głównej.

 Trzecioklasiści wraz z rodzicami  i rodzeństwem skorzystali z zaproszenia i przemaszerowali ścieżkami lasu w Drzonowie, pokonując wiele przeszkód i rozwiązując zadania. Na szczęście, każdy uczeń miał możliwość wyboru zadań trudnych lub łatwych, dzięki czemu wszyscy wrócili do mety z podniesionym czołem i ukończyli grę z sukcesem! Niemało niespodzianek i wyczerpujących zadań napotkali również rodzice, jednak wszystkie pokonali dzielnie i z uśmiechem. Po zakończonych harcach, bardzo zmęczeni fizycznie i umysłowo, uczestnicy zjedli zasłużone pieczone kiełbaski i popląsali wspólnie z harcerzami. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile! Do zobaczenia!
- CZUWAJ! –
DHSG Rycerze Morza z Drzonowa