Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

REGULAMIN PRZYJMOWANIA I ROZPATRYWANIA SKARG I WNIOSKÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MIESZKA I W DRZONOWIE

Zwycięzcy Martyna Chocian i Kamil Boraatyński wraz z Panią dyrektor, z pucharami w dłoniach.
„KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” - pod tym hasłem odbyła się w naszej szkole XV Edycja Mikołajkowego Turnieju Skoku Wzwyż o Puchar Dyrektora Szkoły.

Turniej skoku wzwyż mający wieloletnią tradycję, na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych dzieci i młodzieży naszej szkoły. Charytatywny charakter tej imprezy uczy naszych uczniów dzielenia się z innymi. W tym roku wszystkie prezenty przyniesione do „Koszyka Świątecznego Mikołaja ” przekazane zostaną dla dzieci Domu Dziecka w Gryficach.

Rywalizacja „Mikołajowego” skakania odbyła się we wszystkich kategoriach wiekowych- począwszy od najmłodszych z oddziałów „0” po najstarszych uczniów klas ósmych. Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali Mikołajowym Słodkim Podarunkiem a najlepsi medalami za pierwsze trzy lokaty w poszczególnych grupach wiekowych.

Miano Super Skocznego Mikołaja i puchar Dyrektora Szkoły
w tym roku przypadł w kategorii dziewcząt Martynie Chocian (145cm) a wśród chłopców Kamilowi Boratyńskiemu (150 cm). Współorganizatorami turnieju wspierającymi  nauczycieli wychowania fizycznego był Samorząd Uczniowski
i Szkolne Koło Wolontariatu, za co serdecznie dziękujemy.                                     


Do zobaczenia w przyszłorocznym Mikołajkowym Skakaniu Wzwyż.

Tekst i zdjęcia: Dariusz Pietrzykowski, Radosław Rasztubowicz.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć

 Tekst i zdjęcia: Dariusz Pietrzykowski, Radosław Rasztubowicz.