RAZEM NA ŚWIĘTA

Zajęcia dla dzieci o tematyce zdrowego żywienia

Trzy tłuste świnki czyli Sylwia, Dawid i Grzegorz. Jesteśmy trenerami personalnymi i doradcami jeśli chodzi o temat żywienia oraz suplementacji....

Dlaczego Team #tłustaświnia?

Każde z nas miało okres w swoim życiu, w którym się „zapuściło”, było właśnie taką tłustą świnką i postanowiło coś z tym zrobić. Teraz pomagamy osobom, które chcą zgubić zbędne kilogramy i zadbać o swoje zdrowie poprzez racjonalną, zbilansowaną dietę oraz aktywność fizyczną.

Jakiś czas temu wymyśliliśmy sobie, że postaramy się część naszej wiedzy przekazać młodzieży w naszej okolicy. To co się dzieje w obecnych czasach zaczyna nas przerażać. Polska jest w czołówce Europejskiej jeśli chodzi o odsetek dzieci z nadwagą. Lekarze alarmują, że polskie dzieci tyją najszybciej  w Europie. Mówi się już o epidemii otyłości.

 Brak świadomości dzieci, ale głównie rodziców powoduje wprowadzanie złych nawyków żywieniowych dla tego staramy się dotrzeć do najmłodszych, zainteresować ich tematem odżywiania i pokazać, że jest to ważny element naszego życia i ma duży wpływ na rozwój młodego organizmu oraz jego zdrowie.

Z chęcią odpowiadamy na każde zaproszenie od szkoły czy też rodziców. Jeśli jedna na sto osób po wysłuchaniu nas, zmieni na lepsze coś w swoim sposobie odżywiania to już jest nasz duży sukces.

Bardzo miło pracuje nam się z młodzieżą, jest to również dla nas motywacja do działania dla tego staramy się odwiedzać kolejne szkoły i kolejne miejsca w naszym regionie.

Tekst: Radosław Rasztubowicz, zdjęcia: autorzy artykułu.