Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MITOLOGICZNEJ

14 listopada 2018 roku w naszej szkole została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna. Jej celem była popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu. W całej Polsce wzięło w niej udział 3952 uczniów na poziomie 1 (klasy 4-6). Uczennica naszej szkoły, Zuzanna Cichewicz, została laureatką Olimpiady, a pozostali uczniowie zajęli wysokie miejsca.

Oto wyniki:

Zuzanna Cichewicz

5b

14 miejsce

laureatka

Filip Wroński

5a

16 miejsce

dyplom uznania

Maja Czołnowska

6

19 miejsce

dyplom uznania

Hanna Boczkowska

6

20 miejsce

dyplom uznania

Joanna Kuś

6

29 miejsce

dyplom uznania

Marcelina Skwarek

5b

38 miejsce

dyplom uznania

Amelia Michlewicz

5b

42 miejsce

dyplom uznania

Uczestnikom Olimpiady gratulujemy świetnych wyników! 

Tekst: Małgorzata Chober - Szkolny Organizator Olimpiady, zdjęcia: Anna Stefaniak-Dołęgowska - zespól ds. promocji i wizerunku szkoły.