Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness




Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Rozkład jazdy autobusów od 18 stycznia 2021r.

 

 

 

 

 

PRZYJAZDY

Autobus szkolny

Miejscowość

Godzina

Miejscowość

Godzina

TRASA I

TRASA II

Stary Borek

6:50

Błotnica II

7:28

Nowy Borek

5:52

Rościęcino

7:33

Nowogardek

6:55

Przećmino kolonia

7:45

Głowaczewo

7:00

Przećmino

7:49

Karcino kościół

7:05

Błotnica I

7:53

Karcino boisko

7:07

Bogusławiec I

7:57

Karcino skrzyżowanie

7:09

Bogusławiec II

8:00

Karcino kolonia

7:13

Drzonowo skrz.

8:02

Karcino PKP

7:15

Drzonowo

8:05

Drzonowo

7:20

 

 

ODJAZDY

Autobus szkolny

Miejscowość

Godzina

Godzina

DRZONOWO

12:45

 

Karcino PKP

12:50

14:52

Karcino kolonia

12:55

14:48

Karcino I

12:57

14:45

Karcino boisko

12:59

14:43

Karcino kościół

13:02

14:40

Głowaczewo I

13:05

14:36

Głowaczeo II

13:07

14:34

Nowogardek

13:10

14:32

Nowy Borek

13:20

14:28

Stary Borek

13:25

14:25

Rościęcino

 

14:12

Błotnica II

 

14:03

Przećmino kolonia

 

13:58

Przećmino

 

13:55

Błotnica I

 

13:50

Bogusławiec

 

13:45

DRZONOWO

 

13:40