Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Wizyta strażaka w oddziałach przedszkolnych

  W środę 18.09.2019r. w ramach realizowanej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, Programu Edukacji Antytytoniowej pt. „Czyste powietrze wokół nas" i preorientacji zawodowej gościliśmy w oddziałach przedszkolnych strażaka z Komendy Państwowej Staży Pożarnej w Kołobrzegu. Podczas spotkania dzieci zdobyły wiedzę na temat szkodliwości smogu i czadu dla zdrowia człowieka, a także poznały sposoby zapobiegania tym zagrożeniom. Dowiedziały się, jak ciężka i odpowiedzialna jest praca strażaka, dowiedziały się, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych, kształtowały odpowiednie zachowania w trudnych sytuacjach oraz utrwaliły numery alarmowe. Przedstawiciel straży zaprezentował przedszkolakom ubranie specjalne i sprzęt ochrony dróg oddechowych.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, które zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami. Wrażenia z wizyty na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy Panu Łukaszowi za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.